ZAHÁJILI JSME STAVBU NOVÉ REZIDENCE V MLADÉ BOLESLAVI

01.08.2022

V Michalovicích u Mladé Boleslavi byla na začátku srpna 2022 slavnostně zahájena stavba nového rezidenčního projektu Green Mladá Boleslav.

„Nový rezidenční projekt, který nyní exkluzivně nabízíme na Home Portal, je ztělesněním snu všech aktivních sportovců. Golfisté si přijdou na své díky 18jamkovému hřišti Sand Martin´s Holes. Objektu dominuje privátní zahrada o rozloze 2000 m2 s vodními prvky a místy pro grilování. V okolí se nachází celá řada možností pro aktivní život – splavení řeky Jizery, zlatá stezka Českého ráje pro cyklisty, nebo procházky v přírodní rezervaci Radouč,“ říká Jan Vitvera, obchodní ředitel společnosti Home Portal.

Jen pět minut autem z centra Mladé Boleslavi tak na jaře 2024 bude stát nový atraktivní projekt, který propojuje aktivní život, luxusní design a nejvyššími standardy moderního bydlení.

„Nemovitosti jsou klíčovým pilířem našeho portfolia a máme ve správě již realitní projekty přesahující hodnotu 15 miliard Kč. Home Portal jsme si pro exkluzivní prodej zvolili po pozitivní zkušenosti z objektu Rezidence Spojovací a těšíme se na spolupráci i v projektu Green Mladá Boleslav,“ doplňuje Ondřej Klička, investiční manažer z investiční skupiny DRFG.

Green Mladá Boleslav disponuje i dostatečným počtem venkovních parkovacích míst i nadstandardně velkými, samostatně uzavíratelnými podzemními garážemi, vhodnými i pro velká SUV vozidla. Každá garáž pak umožní dobíjení elektromobilů.

„Naším cílem je dodávat na trh jen kvalitní projekty ve vysokém standardu. Díky blízké spolupráci s investorem DRFG, který své realitní portfolio odpovědně spravuje, si mohou být kupující jistí tím, že v rámci Green Mladá Boleslav získají velmi kvalitní apartmán v zajímavé lokaci,“ dodává Jan Hamr, statutární ředitel společnosti DMG Stav, která projekt Green Mladá Boleslav staví.

Klepání na kámen se zúčastnili zleva stojící: Pavel Frič (jednatel společnosti Home Portal), Jan Hamr (statutární ředitel DMG Stav), Ondřej Klička (investiční manažer DRFG) a František Mačkal (výrobní ředitel DMG Stav).